Uudised

ARENGUPLAANI I ETAPP

Projekti periood: 10.04.2017 – 09.10.2018

Wallenium OÜ viib koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega läbi ettevõtte arenguplaani projekti. Projekti eesmärk on uue konfiguraator/joonestuslahenduse ja äritarkvara juurutamine ning liidestamine. Tulemuseks on töötav online rakendus koos äritarkvara liidestustega. Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu fond. Projekti toetuse summa on 192 825 EUR

Uus CHATBOX-i põlvkond Modular Concept nüüd saadaval!

Chatbox on helikindel ruum avatud planeeringuga kontorisse. Uskumatult hea heliisolatsioon tagab mugava töökeskonna, kus saad nautida häirimatut privaatsust kõikjal, kuhu tavapärasel viisil vaheseinte ja lagede ehitamine pole otstarbekas.

Modulaarne kontseptsioon võimaldab kiiresti ruumi suurust muuta. Liites kokku Chatbox mooduleid saab ruumi suurendada kuni 4-6 inimese jaoks. Konfiguratsioon vajab vastavalt 1-2 lisamoodulit.

Chatbox tarnitakse kohale valmis moodulitena. Elekter, side, valgustus ja ventilatsioon on eelnevalt tehases intergreeritud, mis teeb Chatboxi paigaldamise eriti kiireks ja lihtsaks.

Uue Chatboxi saad endale mugavalt konfigureerida ja tellida siit.

Rohkem infot vaata siit või küsi lisa wallenium@wallenium.ee

Helipidav alumiiniumraamis lükanduks

Walleniumil on hea meel teatada, et meie tootevalikusse on lisandunud järjekordne uus toode- helipidav alumminiumraamis lükanduks. Välja töötatud lahendus on spetsiaalsete tihenditega, klaasiga ning konstruktsiooniga, mis isoleerib heli kuni Rw 30 (dB) ulatuses. Lahenduse tõhususele andis omapoolse kinnituse ka Eesti Terviseameti kesklabori füüsikalabor, väljastades selle kohta vastavussertifikaadi.

Endiselt kuuluvad meie tootevalikusse vaheseinad kontorisse, klaasvaheseinad büroosse, puituksed, alumiiniumuksed, täisklaasist uksed, helikindlad ja heliisolatsioonita voldikseinad, helikindlad siirdeseinad, täisklaasist siirdeseinad, trepi piirded, rõdupiirded ja paljud teised siseruumidesse kuuluvad seinalahendused.

Nordbygg 2014 – ehitustööstusmess

Wallenium osaleb Põhjamaade suurimal ehitustööstusmessil Nordbygg 2014, mis toimub 1.-4. aprillini 2014 Rootsis, Stockholmis. Walleniumi leiab C hallist stendilt C06.31

Uudisena „ChatBox“ – teisaldatav helikindel ruum. Olete oodatud külastama!

Info:  + 372 50 50 799  www.nordbygg.se

 

TKU – täisklaasuks.

Uue lahendusena on Walleniumi tootevalikus alumiiniumraamides täisklaasuks. Tõuke toote väljatöötamiseks andis arhitektide ja sisekujundajate soov teostada täisklaasist vaheseinu selliselt, et tulemus isoleeriks ka maksimaalselt heli.

Sarnaselt klaasuksele saab alumiiniumraamidesse paigaldada ka puitkäänduksi.

Wallenium Oü on Eesti kapitlil põhinev ettevõte ja meie tootevalikusse kuuluvad erinevad klaasseinad, uksed, siseaknad, voldikseinad, siirdeseinad jms.

 

 

Helikindel vahesein “voldiksein Alatar”

Nüüd on voldiksein Alatar näidis – vahesein paigaldatud ka meie kontorisse. Tule tutvu tootenäidisega!

Voldiksein

Soodsa hinnaga voldiksein, laos olemas!

Viimistlus: kasemelamiin  Heliisolatsioon: 47 dB (RW)