Moodulvaheseinad

val

VAL90/60 MDF-PROFIIL

MDF- JA VINEERPROFIILIDEST TEISALDATAV MOODULVAHESEINASÜSTEEM

Vaheseinasüsteem VAL on sobiv lahendus ruumide loomiseks ja töökohtade eralduseks arvestades mitmesuguste bürooruumide muutuvaid vajadusi. Süsteem VAL on projekteeritud moodulitena, seetõttu on seina lihtne paigalda ja hilisema kasutuse käigus vajadusel ka teisaldada. Vaheseinte kujundus ning moodulite laiused ja kõrgused teostatakse vastavalt projekteerija või kliendi soovidele (arvestada tuleb maksimaalseid dimensioone).


mod

MODULARE 92/50 AL-PROFIIL

MODULARE 92/50 ALUMIINIUMPROFIILIDEST TEISALDATAV MOODULVAHESEINASÜSTEEM

Vaheseinasüsteem MODULARE 92/50 on sobiv lahendus ruumide loomiseks ja töökohtade eralduseks bürooruumide mitmesuguseid vajadusi arvestades. Süsteem MODULARE on projekteeritud moodulitena, seetõttu on neid lihtne paigaldada ja vajadusel samamoodi teisaldada. Vaheseinte kujundus ning moodulite laiused, kõrgused ja jaotused tehakse vastavalt projekteerija või kliendi soovidele.


mod30

MODULARE 30 KERGVAHESEIN

ALUMIINIUMPROFIILIDEST TEISALDATAV KERGVAHESEINASÜSTEEM

Kergvaheseinasüsteem MODULARE 30 on suurepärane lahendus töökohtade eraldamiseks. Teisisõnu on tegu ise seisvate või omavahel ühendatult ilma seina- ja laekinnituseta tugi- ja reguleeritavatel jalgadel seisvate sirmidega.